Další spolupráce u reklamní agentury KOMPAKT s.r.o. na projektu "Sociální automobil Dacia Jogger", který byl předán pro "DSS Háj a Nová Ves, p.o.". 


Další spolupráce u reklamní agentury KOMPAKT s.r.o. na projektu "Sociální automobil Dacia Dokker", který byl předán pro "Arkadii, o.p.s., Teplice". 


Další spolupráce u reklamní agentury KOMPAKT s.r.o. na projektu "Sociální automobil Dacia Dokker", který byl předán pro "Senior Teplice, z.s.". 


 

 

Další spolupráce u reklamní agentury KOMPAKT s.r.o. na projektu "Sociální automobil Dacia Dokker", který byl předán pro speciální základní a mateřskou školu v Teplicích. 


 

 

 

 

 

 

Naše firma se znovu podílela u reklamní agentury KOMPAKT s.r.o. na projektu "Sociální automobil Renault Kangoo", který byl předán do Dětského domova v Tuchlově. 
 

 

 

 

 

 

Kovosreal s.r.o. daroval částku 5000Kč nadaci UNICEF na kompletní sestavu učebních a vzdělávacích pomůcek.

www.unicef.cz

www.darkyprozivot.cz


 

 

Naše firma se podílela u reklamní agentury KOMPAKT s.r.o. na projektu "Sociální automobil Renault Kangoo", který byl předán pro speciální základní a mateřskou školu v Teplicích. 
 

 

Trumpf TruPunch 5000

Trumpf TruPunch 5000

High-End stroj TruPunch 5000 nově definuje produktivitu, procesní spolehlivost a flexibilitu.

Trumpf TruBend 5170

Trumpf TruBend 5170

TruBend série 5000 sjednocují inovační techniku a přesnost. Díky variabilním systémům zadního dorazu se dá bezproblémově obrábět velké spektrum dílů.

Fanuc robocut α-c600ia

Fanuc robocut α-c600ia

Rychlost, přesnost, hospodárnost a spolehlivost, to jsou synonyma pro nové drátové řezačky FANUC Robocut řady ALPHA CiA.

MAS fréza MCV 754 Baseline

MAS fréza MCV 754 Baseline

Zařízení Wagner Sprint X

Zařízení Wagner Sprint X

WAGNER Sprint set na kabinu je napojeno přímo na práškové centrum, tedy prášek je dodáván centrálně. Ovládací panel EPG Sprint-X umožňuje nastavení až 50 programů.

Aplikace práškové barvy

Aplikace práškové barvy

Výhody technologie:
Ruční Corona pistole s vzduchem čistitelnou kaskádou
Konstantní s spolehlivý výsledek lakování
Upevnění na lakovací kabině
Rychlé nastavování a úprava parametrů
Uložení až 50-ti programů

DOTACE